piątek, 31 maja 2013

AB ROCKET MÓJ SPOSÓB NA PŁASKI BRZUCH

Postanowiłam wyrzeźbić sobie mięśnie brzucha przy pomocy AB ROCKET. Po zimie mój brzuch nie jest niestety w dobrym stanie :p
Wypróbuję tego sprzętu do ćwiczeń, ponieważ zawsze, gdy robię klasyczne brzuszki boli mnie kręgosłup i szyja. Poczytałam trochę o Ab rocket na różnych portalach i opinie są pozytywne. Bardzo lubię eksperymentować z tego typu urządzeniami, sprawdzać efekty i zaczęłam się tym interesować, dlatego zaczynamy od AB ROCKET. Będę Wam pokazywać i opowiadać o efektach (jeśli oczywiście one będą). Każdego dnia przez miesiąc będę ćwiczyć na początku po 30 minut intensywnych brzuszków.

Możecie poczytać opinie, jeśli zastanawiacie się nad kupnem tego typu urządzenia, lecz uważajcie na tanie i tandetne podróbki.
Podaję kilka stron, gdzie możecie poczytać komentarzy na temat
AB ROCKET http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3658584,
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245253
http://www.ceneo.pl/1473904

OPIS PRODUKTU:


Następca słynnego Ab Rocket. Profesjonalne urządzenie New Rocket wyjątkowo skutecznie rozprawi się z niechcianymi wałeczkami na brzuchu. W trakcie ćwiczeń dodatkowym efektem jest kojący masaż pleców.
Nowoczesność urządzenia New Rocket polega na zastosowaniu mechanizmu oporu sprężyn, który umożliwia efektywne ćwiczenia mięśni brzucha. W przeciwieństwie do brzuszków wykonywanych na podłodze, trening przy użyciu New Rocket eliminuje nieprzyjemne napięcie szyi, karku i pleców. Kręgosłup ma mocne podparcie i jest w trakcie ćwiczenia regularnie masowany przez miękkie, duże wałki.New Rocket daje bardzo wyraźne efekty:
- Pięknie wyrzeźbi twardy i płaski brzuch;- Uformuje szczupłą talię w krótkim czasie;Usprawni wszystkie mięśnie brzucha: górne, dolne, środkowe i skośne;Zrelaksuje twoje plecy i szyję;Zredukuje napięcie karku.- Ćwiczenie jest bardzo proste i nie męczy, ponieważ mechanizm oporowy urządzenia New Rocket sam generuje skurcze mięśni brzucha.
Technologia sprężyn New Rocket wydatnie ułatwia ćwiczenie, ponieważ stawiają one opór podczas opadu w dół, a pomagają podczas ruchu w górę. Regulacja oporu dzięki różnym zestawom sprężyn zapewnia trzy rodzaje intensywności treningu. Istnieje możliwość dostosowania zagłówka do wzrostu ćwiczącego.
Dodatkowo urządzenie New Rocket posiada wyściełane elementy (pod kręgosłup, biodra, głowę), co zwiększa komfort ćwiczeń. Sprężyny są zbudowane z wysokiej jakości stali, gwarantującej trwałość. Urządzenie pracuje dyskretnie i cicho, a po złożeniu zajmuje mało miejsca.Więcej o produkcie: 
http://mmo.pl/225-new-rocket-ab.htmlPRZYKŁADOWE 


PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA:
 

MÓJ BRZUCH NA POCZĄTKU KURACJI:

Oto kilka moich zdjęć przed rozpoczęciem kuracji. Być może jeśli efekty będą widoczne zmobilizuje Was do ćwiczeń :) Codziennie będę Wam pisać o efektach.


Wymiarki brzucha przed: 63cm

JEŚLI KTOŚ Z WAS MA AB ROCKET PODZIELCIE SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIUAMI I EFEKTAMI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz